Ешниязова Манар Маратовна

Аты-жөні: Ешниязова Манар Маратовна

Жұмыс өтілі: 26 жыл

Қызметі: Бастауыш сынып мұғалімі

Санаты: Педагог — зерттеуші


Мұғалім жетістігі:

р/сЖұмыс түрі ТақырыбыНәтижесіУақыты
1СеминарОблыстықШығармашылыққа жетелеудің жолы-шеберліккеСертификат2013ж
2СеминарОблыстықПедагог қызметкерлерді аттестациялаудың дайындық мәселелері және білім беру мекемелеріндегі педагогті аттестациядан өткізу тәртібі.Сертификат2016ж
3ОлимпиадаОблыстықБастауыш сынып мұғалімдері олимпиадасыДиплом2016ж І орын
4.ОлимпиадаХалықаралықСолнечный свет Математика пәніДиплом2016ж  І орын
5Республикалық жинақРеспубликалықСындарлы оқытуДиплом2016ж
6РеспубликалықРеспубликалықСындарлық оқыту мектеп тәжербиесіндежинақ2016ж
7РеспубликалықРеспуликалықБИС технологиясы бойынша ашық сабақМадақтама ІІІ дәрежелі2016ж
8ОблыстықОблыстықБілім беру жүйесіндегі жемісті еңбегі педогогикалық,шығармашылық жетістігі үшінҚұрмет грамотасы2017ж
9АудандықАудандықАудандық «Үздік бастауыш класс мұғалімі -2017ж»Диплом Бас жүлде2017ж
10ОблыстықАқтөбе облыстық ғылыми-тәжірбиелік орталығыМатематика логикаЭлектронды орта2015ж
11ОблыстықАқтөбе облыстық ғылыми-тәжірбиелік орталығыБастауыш сынып оқушыларына математикалық білім беруде оқытудың тиімді әдістерін қолдануӘдістемелік құрал2015ж
12АудандықШалқар аудандық кәсіподақ ұйымыҚазақстан кәсіподақтар мерекесіне орай еңбек құқықтары мен мүдделерін қорғауда белсенділік танытқан үшінАлғыс хат2017ж

Оқушы жетістігі:

р/сОқушының аты-жөніЖұмыс түріОрындары
1Бердалы ИсламКішкентай зияткер сайысыІ орын 2014
2Жұмабай МарленКішкентай зияткер сайысыІ орын   2014
3Мұратова АрайлымКішкентай зияткер сайысыІІ орын  2014
4Бекет АйдынКішкентай зияткер сайысыІІ орын  2014
5Аманжолов ӘлиханКішкентай зияткер сайысыІІ орын  2014
6Бекет АйдынҒылыми жоба аудандық1 орын 2013
7Бекет АйдынҒылыми жоба облыстықІІІ орын  2014
8Бекет АйдынКүрес  аудандық ІІІ орын 2015
9Бекет АйдынКүрес аудандықІ орын 2016
10Мұратова АрайлымАқбөбек Республикалық сайыс мәнерлеп оқуДиплом 2015 Әртістік шеберлігі
11Мұратова АрайлымАқбота сайысыІІІ орын 2016
12Бекет АйдынАқбота сайысыІІІ орын 2016
13Жұмабай МарленАқбота сайысыІІІ орын 2016
14Аманжолоа ӘлиханАқбота сайысыІІ орын 2016
15Рахатов ДиасАқбота сайысыІІІ орын 2016
16Нияз АсылайАқбота сайысыІІІ орын 2016
17Сәндібаева ЖансаяАқбөбек шығарма жазуІІ орын 2015
18Аманжолова СалтанатАқбөбек мәнерлеп оқуІ орын 2015
19Аманжолова СалтанатХалықаралық олимпиада ағылшынІ орын 2015
20Есетқызы ДильназҚиял ғажайып Сертификат 2016
21Бекмурзина АқнұрҚиял ғажайыпІІІ орын 2016
22Жұмабай МарленХалықаралық олимпиада математика пәніІ орын  2016
23Аманжолов ӘлиханХалықаралық олимпиада математика пәніІ орын  2016
24Рахатов ДиасХалықаралық олимпиада математика пәніІ орын 2016
25Жұмабай Марлен Аудандық күрес ІІІ орын 2016
27Рахатов ДиасЗерде облыстықСертификат 2016
28Рахатов ДиасЗиат Республикалық ғылыми жобаІ орын 2016
29Нияз АсылайАудандық Шахмат сайысыІІІ орын 2016
30Нияз АсылайАқбөбек сайысы Мәнерлеп оқу,домбыра, шығарма жазуДиплом 2015
31Бердалы ИсламАқбөбек сайысы мәнерлеп оқу ІІ орын 2015
32Бердалы ИсламХалықаралық олимпиада ағылшын пәніІ орын 2015
33Бердалы ИсламАудандық Балдәурен ән-байқауыІ орын 2016

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.